Faktury web API

Pro automatizované vytváření faktur ve Vašich systémech

Co je to Faktury web API?

Application programming interface = rozhraní pro programování aplikací. Zjednodušeně jde o sbírku funkcí vytvořenou Fakturami webem, které se volají ze zdrojového kódu (například z Vaší webové stránky) namísto toho, aby jste požadované funkce museli programovat Vy. Hlavní funkcionalitou Faktur web API je automatické vytváření faktur přímo na Vašich webových stránkách.

Jak to funguje?

Faktury web API se musí implementovat do Vašich webových stránek. Jde o soubor příkazů, které komunikují přímo se serverem Faktury web. Víc můžete vyčíst z tohoto schématu:
API schema

Jak mohu Faktury web API použít na stránce?

V prvním kroku je nutný zásah do zdrojového kódu Vašich stránek. Proto se obraťte na zodpovědného člověka (firmu), která Vaše webové stránky vytvořila. Programátor implementuje naše API, podle přesných pokynů. S implementácí API můžeme pomoci i my, obrátit se na nás můžete v Kontaktním formuláři.

Kde najdu manuál k API?

Podrobný manuál s ukázkami zdrojových kódů najdete na této stránce.

Je Faktury web API zdarma?

Ano, Faktury web API si můžete implementovat zdarma. Je však nutné být registrován na stránkach Faktur web. Pro používaní Faktury web API platí všeobecné podmínky používání.
Tato stránka používá soubory cookies. Více informací se dozvíte v Podmínkách užívání.   OK, rozumím