Dá se Faktury web zneužít?

Dá se Faktury web zneužít?

Děláme vše proto, aby se nedal. Je třeba mít na paměti, že údaje, které uvádíte o své firmě jsou veřejně dostupné, například ve Veřejném rejstříku ČR nebo i přímo na webových stránkách Vaší společnosti. Ve Faktury webu nevyplňujete žádná citlivá data. Vyplňujete pouze údaje jako jsou adresa, IČO, DIČ, nebo číslo účtu v bance, ... Tedy fakturační údaje, které má většina firem na svém webu. Třetím stranám žádné údaje o registrovaných uživatelích neposkytujeme.

Uživatelé Faktury webu jsou většinou živnostníci nebo menší firmy, které chtějí mít elegantní vzhled svých faktur, chtějí je vytvořit rychle a mít je pohromadě.
Výsledky hospodářské činností společností jsou veřejně dostupné a proto nevidíme důvod, proč by vytvořené údaje ve Faktury webu byly pro někoho zajímavé. Hodnota informace, že nějaká společnost vytvořila fakturu nebo objednávku jiné společnosti je příliš malá.
Bereme na vědomí, že i ten nejlepší a nejdražší software může být zneužit a informace se mohou dostat třetí straně. Faktury web je však natolik zabezpečený, aby možnost zneužití dokumentů eliminoval na úplné minimum.
Pro bezpečný přístup používáme certifikovaný šifrovaný HTTPS protokol. Data mezi Vašim počítačem a serverem se přenášejí šifrovaně.